Odnowa w duchu świętym


Przy Kościele św. Bartłomieja w Bieruniu, od roku 1995, działa Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Nasze spotkania odbywają się raz w tygodniu, w środę po Mszy świętej wieczornej. Charakter spotkania wyznaczają: modlitwa, słowo Boże, Pismo Święte, Liturgia godzin oraz dzielenie się słowem Bożym (świadectwa).

Świat niczego bardziej nie potrzebuje jak Boga. Bóg daje to, co najlepsze, a świat go nie rozpoznaje i czeka. Dziś trzeba się otworzyć.

Papież woła: „Otwórzcie Drzwi Chrystusowi.”

Wobec niebezpieczeństw, które nam zagrażają mamy tylko jedno wyjście - otworzyć się na Chrystusa. Tylko z Nim możemy zwyciężyć.

Zapraszamy na nasze spotkania.

Spotkania: środa po Mszy św. wieczornej

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Bartłomieja Apostoła, siedziba: Bieruń, Krakowska 3.